IMGallery Wrocław - panoramy (zdjęcia, fotografie).
Wybierz kategorię
Wpisz słowo
Dodaj wpis
Księga gości X
Imię lub nick : Andrzej, Data dodania : 2012-10-14

Mieszkałem we Wrocławiu 32 lata od 1952 r.,obecnie miszkam w opolskim.Moje dzieciństwo spędziłem na Karłowicach nad Odrą.bardzo bardzo tęsknię za tym miejscem i samym Wrocławiem.Co miesiąc jestem we Wrocławiu i wspominam spacerując moje miasto Tu zaczynałem naukę i pracę.Żal ściska serce.Pozdrawiam wszystkich z Wroclawia
Imię lub nick : Wacław Podrez, Data dodania : 2011-12-27

Do Pana Andrzeja Grz.
Dziękuję za uznanie oraz trafne spostrzeżenia do opisów wymagających korekty. Zachęcam wszystkich do podobnego działania, dla opisów mam zwykle mało czasu, więc mimo ich skrótowego charakteru mogą zdarzyc się wpadki. Pozdrawiam
Imię lub nick : Andrzej Grz., Data dodania : 2011-12-25

Wspaniałe zdjęcia, świetna pamiątka. Podziwiam trud włożony w stronę Wrocław - Grabiszyn. Pewnie będzie długo i często przeglądana, więc podpowiadam 2 drobne korekty w zakładce „Grabiszyn, Grabiszynek, Gajowice (27)”:
1. (1 z 4) zdjęcie nr 3 - ul. Słonecznikowa (nie Słoneczna);
2. (4 z 4) zdjęci 3 : skrzyżowanie ul. Wróblej... (nie Wróbla) bo to ot ptaków a nie od człowieka, pana Wróbla. Proszę zwrócić uwagę na inne ulice w okolicy: Słowicza, Jastrzębia, Sokola, itd.
Ukłony
Andrzej (lat 73, we Wrocławiu od 1950)

Imię lub nick : Pred, Data dodania : 2011-08-13

Przepiękna galeria panoram Wrocławia! Najlepsza jaka jest w sieci!
Zarówno zdjęcia jak i strona prezentują się fantastycznie. Panoramy wykonane są bardzo starannie i pozwalają na zobaczenie własnego miasta z zupełnie innej perspektywy. Podziwiam Pana umiejętności i cierpliwość przy tworzeniu zdjęć w technice panoramicznej. Tylko pozazdrościć :)

Pozdrawiam serdecznie,
Pred
Imię lub nick : grazyna, Data dodania : 2010-10-08

jekniekkkkkstem wroclawianka obecnie od 30 lat mieszkam na gornym slasku gdziekolwiek widze moje miasto serce mi sie sciska bardzo tesknie za miastem mam piekne wspomnienia tesknie rowniesz za moja najlepsza przyjaciolka takze grazyna z gaju oraz za wszystkimi znajomymi we wrolclawiu urodzilam syna sebastiana to byly piekne czasy kocham wroclaw pozdrawiam wszystkich znajomych i piekny wroclaw.
Imię lub nick : Waclaw Podrez, Data dodania : 2010-10-04

Odpowiadam na pytanie BeZet.
Przed paru laty dysponowałem monitorem CRT o znacznym zużyciu i trudnym do skalibrowania. W rezultacie moje zdjęcia poddawałem obróbce nie zawsze w dobrą stronę. Aktualnie przenosząc galerię na stronę www.fotografie.wroclaw.pl staram się te same ujęcia poprawic, mam nadzieję z dobrym skutkiem.
Dziękuję za uważne przeglądanie obu galerii.

Imię lub nick : BeZet, Data dodania : 2010-10-02

Znalazłem w galeriach sporo ciekawych widoków Wrocławia. Bardziej podoba mi się strona www.wroclaw.fotografie.pl, mam tylko pytanie - dlaczego te same ujęcia różnią się ekspozycją w starej i nowej galerii? Obróbka w różnych programach?
Dziękuję i pozdrawiam.
Imię lub nick : arkadiusz, Data dodania : 2010-09-25

tytaniczna praca, ale warto. dziekuję bardzo
Imię lub nick : Wojtas, Data dodania : 2010-05-31

Świetne galerie… faktycznie ogrom pracy.. robi wrażenie. zazdroszczę pasji ..
Imię lub nick : Tofleg, Data dodania : 2009-08-02

Jestem pełen podziwu za ogrom pracy włożonej w tę Galerię zdjęć. Serdecznie gratuluję!!!
Imię lub nick : darek, Data dodania : 2009-04-07

Wspaniała galeria, a przedewszystkim dużo zdjęc z mojej dzielnicy rakowiec.
Jesten rodowitym wrocławianinem, urodziłem się i wychowałem się w tym mieście, znam jego wszystkie zakamarki, jest to jedno z najpiękniejszych miast w Posce. Mieszkam od 1985 roku w Niemczech, jedank cały czas tęsknie za Wrocławiem, a kiedy przyjezdzam zawsze mam łzy w oczach że znowu jestem u siebie.
Piękne fotki panoramiczne, wspaniała galeria, gratuluje, i prosze ją aktualizować.
Imię lub nick : Grzegorz W, Data dodania : 2009-01-07

Bardzo ładne wykonanie i ogromny zbiór zapraszam do mnie też w odwiedziny, a propos we Wrocławiu mieszkałem parę lat i aż łezka się w oku kręci oglądając te panoramki. Pozdrawiam.
Panoramy i wirtualne wycieczki www.panoramy.net.pl
Imię lub nick : Rusała, Data dodania : 2009-01-01

Mieszkam we Wrocławiu od nieco ponad 5 lat i ciągle odkrywam jakies nocwe ciekawostki na jego temat i nowe miejsca. Świetne zdjęcia, bardzo dobrze (i przy okazji obiektywnie) ukazują piękno i bogactwo różnorodności naszego miasta. A przy okazji świetnie pasują jako tapeta na 3 monitory ;-) Pozdrawiam i zapraszam na www.projekt-piwo.pl (lub www.projekt-piwo.wroclaw.pl)
Imię lub nick : Marian Gądek, Data dodania : 2008-12-30

Bardzo ciekawe panoramki. Szkoda, że nie ma sferycznych jak np. na www.panoramy.net.pl
Imię lub nick : darek zwierzynski, Data dodania : 2008-08-17

Jestem rodowitym Wroclawianinem.urodzilem sie w tym miescie i mam zamiar jak woce zostac juz na stale . nie ma mnie w domu od 10 lat.A tesknie bardzo . dobrze ze istnieja tacy ludzie ktorzy potrafia oddac wierny obraz miasta. najpiekniej ukazana jest okolica Krzyk . moja dzielnica .okolica w ktorej dorastalem i stawialem pierwsze kroki . Sztabowa z ktorej pochodze.. Mam nadzeieje ze juz nigdy nie bede musial wyjezdzac , bo naprawde serce sie lamie gdy wspominam dom...
Do przodu

Polecam również: Stare ryciny Wrocławia | Zdjęcia Wrocławia